Szukaj branży, haseł kluczowych, firm:


  szukaj w Polsce
szukaj za granicą
Informacja • Pomoc • Cennik • Warunki umowy • Kontakt • O nas
Informacja


Twoje najważniejsze korzyści:


· Zdobycie nowych klientów: Twój wpis w platformie Rogarema Polska pozwala zaprezentować Twoją firmę, Twoje filie, branże, produkty i usługi we wszystkich krajach dostępnych w platformie.

· Twoje produkty i usługi
oferujesz na rynku krajowym lub zarówno krajowym, jak i międzynarodowym.

· Rejestracja kolejnych filii
we wszystkich krajach dostępnych w platformie. Dzięki temu szansa na znalezienie Twojej sieci korporacyjnej zwiększa się. Filie są ze sobą połączone i prezentowane jako Twoja sieć korporacyjna.

· Wygodne zarządzanie
danymi firmy. Możesz tutaj edytować swoje branże, hasła i swój profil, przeglądać statystyki lub publikować oferty na rynku i zarządzać nimi.

· Branże wielojęzyczne przetłumaczone na wszystkie języki dostępne w platformie. Przedsiębiorstwa działające na rynku międzynarodowym można znaleźć we wszystkich dostępnych w platformie krajach na podstawie branży i ich tłumaczenia.

· Działasz na rynku międzynarodowym?
Możesz zaznaczyć tę opcję w swoim panelu administracyjnym. Dzięki temu będzie można znaleźć Twoją firmę we wszystkich krajach dostępnych w platformie na podstawie Twoich haseł kluczowych, branży i ich tłumaczenia.


Rogarema jest . . .

· międzynarodową wyszukiwarką,
w której Twoja firma, Twoje filie, Twoje produkty i usługi są natychmiast widoczne: w Polsce oraz – jeżeli zaznaczysz tę opcję – we wszystkich krajach dostępnych w platformie.

· wyspecjalizowaną wyszukiwarką służącą do wyszukiwania przedsiębiorców w Polsce i innych krajach. Zoptymalizowana do wyszukiwania branży, produktów, usług, firm i filii w poszczególnych krajach.

· wielojęzyczną platformą do wyszukiwania w Twoim języku ojczystym lub w języku angielskim. Branże i wyniki wyszukiwania mogą zostać pokazane zarówno w Twoim języku ojczystym, jak i w języku angielskim.